registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Vyjádření Zbrojováků k družbě se Slovanem

pod lupou úterý, 12.05.2020 - přejít do komentářů
Slovanisti jsou v Brně nadále vítaní jako družební přátele tak jak se patří... ALE!
/titleImg/vyjadreni-zbrojovaku-k-druzbe-se-slovanem/4/9411.jpg?width=570

“TO UŽ TO JE OPAT TAK ŽE NIEKOHO MUSÍŠ DAT CEZ PALUBU BLBO POVEDANE A JA SA SNAZIM NEDAT NASICH LUDI“

Aneb není OMERTA jako “OMERTA“

První věta je útržek z konverzace lídra Slovanu s jedním známým Slovanistou, po kterém chtěl sdělit jméno jednoho mladého brňáka, který byl účastníkem menších výtržností. Ten jméno dát nechtěl, ba naopak se ho v konverzaci velmi hezky zastává (DÍKY, TAK TO MÁ BÝT!), odpovězeno však bylo “POVIEM TO BLBO, BUĎ ON ALEBO INÝ NAŠI CHALANI“.


T!P -  Ultras Slovanu oslavili 101 let a ukončili družbu?


Toto jednání se v Brně stalo probíraným tématem, které vzbudilo pochopitelně emoce. Lídr se svou skupinou věrných se vydal do Brna, své jednání nebo řekněmě smýšlení, vysvětlit. Kupodivu však nebylo vysvětleno ničeho, kdy s jediným argumentem, že je to vytržené z kontextu jsme se nechtěli smířit. Na tomto se v Brně shodla absolutní většina lidí, včetně těch co na schůzce byly a zvolily pro tu chvíli diplomatické mlčení, když v duchu následné shody Brna, vystupoval proti lídrovi Slovanu aktivně pouze jeden člen. Řada lidí na Slovanu včetně jeho lídra tak považovala věc spíše jako konflikt osobního rázu, což je velmi alibistické počínání, jelikož řada lidí, kteří aktuálně podporují tohoto člověka na čele Slovanu, uznala, že tady udělal velkou chybu a že nic nevysvětlil, avšak dále snad trvají na tom, aby se Brno omluvilo, za to, že se mu nelíbí uvažování o udávání kohokoliv a tím spíše né nás, Brňáků na zápase Slovanu a to ještě přímo ze strany lídra, který zároveň figuruje na „výplatnici“ Slovanu?! Vztahy s klubem nemusí nutně znamenat zlo, ale musí existovat hranice, která nebude překročena. Bohužel moderní fotbal je už o něčem jiném. Vidina udávání se nám nelíbí a ani líbit nemůže, protože do naší subkultury NEPATŘÍ, ikdyž se všude najdou jedinci, co to nechápou, tady je to rovnou lídr o co je to horší. V řadách diskuzí jsme se dostali k úvaze, že náš člověk měl být udán kvůli vykopnutým brankám, zločinu ne zrovna hrdelního rázu. Otázky radikálnější části se ubírali tedy směrem, co by bylo, kdyby tento kluk nebo kdokoliv z nás udělal něco podstatně horšího , jak by se zachoval člověk za kterým příjdou pro odpovědi? Koho by hodil CEZ PALUBU?

Proto i v důsledku vydání, již několika, veřejných prohlášení Slovanu a následného zákazu komentářů na všech sociálních sítích, kdy si obyčejní fanoušci Slovanu oprávněn ptají, proč mají končit jejich přátelství s Brnem, zveřejňujeme screen této konverzace, jejíž pravost nebyla nikdy popřena i těmi dvěma pisateli. Nechť si udělají obrázek i sami Slovanisté, jestli je toto onen leader, který má vést své lidi v dobrém i zlém a tito by za ním měli v dobrém i zlém vždy stát! To, že se lídr vyjádřil i k tomu, že to dokázal zahrát na klubu do outu, bohužel nelze věřit, jelikož tato věc měla samozřejmě dohru v podobě žádosti o identifikaci našeho člověka u našeho klubu ze strany POLICIE ČR!

Logická reakce z naší strany přišla a bylo to prohlášení, kde jsme se shodli na bojkotu zápasů Slovanu (NIKDY NEBYLO ŘEČENO, ŽE ZRUŠÍME DRUŽBU, JAK BYLO V BA PREZENTOVÁNO), dokud bude Lídr Slovanu osoba s konfidentským smýšlením, jejíž motivy mohou být hnány především snahou udržet si post lídra a zároveň osoby placené majiteli Slovanu! Toto je pro každý klub výhra, protože si zaručí přesně to, co potřebuje, tj. klid na stadionu a podřízenost tvrdého jádra fanoušků, a to hned těch kteří bývaly postrachem všech stadiónů v Československu, aby klub nemusel platit pokuty a mít zavřený stadion a tratit velké finance, jako se stalo v poslední sezoně v rámci EL. Vyvrcholení této skvělé symbiozy pak bylo tragikomické veřejné varování na FB USP, kde před výjezdem do Nitry bylo uvedeno ŽE ROZBITÝM HAJZLOM ODZVONILO a že záchody budou hlídat známé tváře USP... Co dodat... věříme a uděláme maximum proto, aby v Brně nikdy chuligáni hlídat záchody na výjezdech nemuseli (a to nejen proto, že hrajeme druhou ligu, kde většinou ani nejsou).

Nutno dodat, že jsme chtěli od počátku špinavé prádlo prát doma, pouze na trase Brno-Slovan, kdy naše prohlášení bylo zasláno pouze do řad skupin Slovanistů. Jak nemilé bylo zjištění, že někteří dobráci z BA posílali dokument do různých klubů a to rovnou mezinárodně. A aby nebylo exibicionismu a internetového chuligánství málo, reakce Slovanu přišla téměř obratem druhý den a to rovnou veřejně..proč ne?

Zpět ovšem k lídrovi USP, ikdyž vlastně celou dobu se vyjadřujeme hlavně k němu, ale bez lidí, kteří se za něj postavili z různých důvodů, by to nešlo. To, že se jedná o člověka, který se netají tím, že k Brnu nechová nějak zvlášť sympatie ví v Brně téměř každý a není těžké k tomu dojít, když vezmeme počet jeho návštěv v Brně za posledních X let, kdy mezi ty 2-3 návštěvy patří jedna vyhrazená pouze prodeji družebních triček a nálepek (postoj k Brnu je opakovaně potvrzená informace ze strany členů USP stojících po jeho boku –nebudeme nikoho jmenovat ani vytahovat konverzace, které to potvrzují, to už by byl extrém, který nenáleží veřejnosti). Celou skupinu kolem lídra to táhne spíše do Polska, což sice může v řadách Brna vyvolávat určité zmatení, nicméně z naší strany toto rozhodně nebyl důvod vydání našeho soukromého prohlášení a následného bojkotu zápasu Slovanu z přelomu tohoto roku.

Je velmi smutné, že člověk, který stále argumentuje, že problém s jeho osobou má v Brně pouze jedna osoba a skupinka kolem něj, neváhá v rámci dalšího INTERNETOVÉHO BOJE ukončit něco, na čem se nijak zvlášť nepodílel, něco co patří neodmyslitelně k sobě. Kluby, družbu, neskutečné řady přátelství protkané řadou příběhů a společných zážitků.

Všichni v Brně moc dobře víme a cítíme to v posledních dnech více a více, že v Bratislavě máme stále přátele a bratry, kteří nejsou pro zrušení družby a neakceptují takový krok a družba s Brnem pro ně trvá. My jsme za tyto přátele a jejich ohlas vděční a cítíme, že 21 let společného tažení nelze ze dne na den zlomit exibičním prohlášením o ukončení družby, kde se zmiňuje úcta, o které však člověk jako dosavadní lídr nemá ani páru.

Tímto bychom všem těmto Slovanistům rádi vzkázaly, že jsou v Brně nadále vítaní jako družební přátele tak jak se patří, protože máme stále za to, že Slovan není jen skupinka kolem lídra USP. Jejich vlajky nikdo z našich plotů nikdy sundávat nebude a budou tam mít vždy své místo.

Bohužel na naší straně bude trvat bojkot, a my se na Tehelném poli ani na výjezdech Slovanu neobjevíme, dokud bude v čele tolerován ČLOVĚK S KONFIDENTSKÝM SMÝŠLENÍM, ČLOVĚK BEZ CHARAKTERU A CTI, člověk, který má nyní vše dobře podchycené a když je potřeba, postaví se za něj potřební lidi nebo za něj bude na chuligánském srazu mluvit člověk z nejvyššího managementu klubu, případně psát další a další veřejná prohlášení, kterými celý tento původně vnitřní konflikt v aktuálně nejstarší družbě v Československu napříč republikami dostává komický aspekt.

Závěrem se tedy celé Brno ptá! Je Slovan opravdu Poldo? Pokud ano, pak je jasné, že družba končí…

Pod toto prohlášení se podepisují:

JKG, HOOLIGANS BRNO, PORNO HOOLIGANS, DIVISION S, ORTHODOX FANS BRNO, TORCIDA BRNO, ULTRAS BRNO, ZBROJOVÁCI, ZBROJOVKA JUGEND + PÁR DESÍTEK OBYČEJNÝCH FANS

Komunikaci, mezi lídrem Slovanu a jedním důležitým Slovanistou, která stojí za celým rozkolem družby, zveřejnil server HOOLIGANS.cz 


Autor: HonzaL

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hooligans.info je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Levák Bob 18.05.2020, pondělí, 17:51 + 0 - 0
  northboy: To je nesmysl, že by jsme neměli v Ostravě rádi Slováky...Spousta lidí v Ostravě má nějaké kořeny na Slovensku...Jo a chtěl bych se zeptat autora článku jestli je holka, protože jestli jste byly, jednaly a vzkázaly tak jste děvčata, to pak můžeš napsat různá cizí slova jako velký intelektuál, ale budeš stejně za debila.
 • MŠK Žilina northboy 14.05.2020, čtvrtek, 14:56 + 0 - 0
  Casual Ultra: Samozrejme netvrdím že nás nenávidite tak som to vôbec nemyslel , nehádžem všetkých do jedného koša, (ja osobne mám Čechov velmi rád a mam kamošov v OVE) ale ste skôr orientovaný na Poľsko , čož je prirodzené vzhľadom na geografickú polohu Slezska. V žiadnom prípade to neber ako nejaký utok alebo niečo také.
 • FC Baník Ostrava TomFCB 14.05.2020, čtvrtek, 10:43 + 0 - 0
  Pokud vím tak naše družba s Trnavou byla ukončena taky částečně kvůli Poláků. Pokud se mýlím tak me opravte
 • FC Baník Ostrava Casual Ultra 14.05.2020, čtvrtek, 09:26 + 2 - 0
  northboy: Kde jsi přišel na to, že lidé v Ostravě nemusí Slováky? Dodnes se spousta baníkovců a spartakovců vzájemně navštěvuje...
 • MŠK Žilina northboy 13.05.2020, středa, 21:55 + 0 - 0
  Družba Trnavy a Baníku mi nikdy moc nedávala zmysel , kedže viem , že ľudia v Ostrave a celkovo moc nemusia Slovákov , no v Brne to tak nie je a preto mi príde divné , že Slovan uprednostnil nejaké ,,nedružby,, v Poľsku , obzvlášť po takej historii.. povedal by som , že to je celkom škoda celkovo pre CZ/SK scénu.
 • FC Viktoria Plzeň pepky 13.05.2020, středa, 11:19 + 0 - 1
  Plzeň zdravý Brno!!!,ZBROJOVKA*VIKTORKA..
 • SHK Hodonín Fafrnek 13.05.2020, středa, 06:27 + 0 - 0
  A tak se ozente...no tak to se nezente..tak to se ozente...ne to se nezente...
 • FC Baník Ostrava TomFCB 12.05.2020, úterý, 21:31 + 0 - 0
  Jaký jsou vlastně vztahy v hokeji mezi Kometou a Slovanem?
 • Slezský FC Opava SFC1907 12.05.2020, úterý, 20:48 + 0 - 0
  Za mě docela škoda jedna z mála družeb u nás co měla kvalitu/historii...
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 12.05.2020, úterý, 19:45 + 0 - 0
  Je to smutné 😔, naše Brno ♥️, druhé největší město v republice 👍 a žádné komentáře 😎. Už aby byla zpět liga 👍 a opět to trošku ožilo ✌️ !!!
clbannerVidea

Bad Blue Boys protestují proti Mamičům


další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...


Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!


Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb

více na www.groundhopping.cz>
Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace