registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Veteranos Pirates : Oldschoolový fenomén z Prahy

rozhovory pátek, 27.02.2015 - přejít do komentářů
Rozhovor s old school partičkou ze Sparty...
/titleImg/veteranos-pirates-oldschoolovy-fenomen-z-prahy/4/6740.jpg?width=570

Podobných rozhovorů nepřinášíme mnoho. Pražští Veteranos Pirates jsou ojedinělým úkazem na české, a možná i evropské fans scéně. Partička oldschoolových hooligans a fanatiků Sparty z federálních dob o sobě totiž dala po několikaleté odmlce opět vědět několika výjezdy, nebo zábavnými videi. Níže se pak dočtete, kdo vlastně tito nestárnoucí mládenci jsou, nebo jak se dívají na některé věci z dnešní doby.
 

Na úvod bych se zeptal, ke kterému letopočtu se datuje vznik Veteránů?
Veteranos Pirates vznikli na přelomu roku 2010/2011,před výjezdem na Liverpool FC, kterému předcházela schůzka starých Pirates z počátku 90.let, jenž  se scházeli pod touto vlajkou.

Kdybys měl říct něco o Veteránech, jak se skupina sama sebe prezentuje? Spousta fanoušků Vás přirovnává k anglickému stylu chuligánství…
Old School England chuligánství je to co nás vždy inspirovalo a z toho jsme vzešli (Brusel apod.) čerpáme z toho doteď a nikdy to ani jinak nebude.

Jaký byl kdysi vlastně předpoklad k tomu stát se členem VP? Přijímali jste postupem mezi sebe další lidi?
Předpokladem bylo to, že se všichni vesměs známe  z 80.-90. let minulého století. Vždy se jednalo a nejradikálnější, aktivní a v podstatě jedny z prvních částečně organizovaných Hools Sparty Praha. Samozřejmě jsme však následovali naše předchůdce a vzory jako např. Péťu Kořalu, Kobliha, Francovku a řadu dalších. První věková hranice byla 30-35let z počátku….

Když se podíváš do osmdesátých a devadesátých let a porovnáš to se dneškem, v čem vidíš největší rozdíl? Co se za těch dvacet a více let nejvíce na tribunách změnilo?
V první řadě nám Sparta sebrala kotel,který býval na středu protilehlé tribuny. Tím vlastně začaly první perzekuce fanoušků ACS. Na druhou stranu to byla zlatá léta pro fotbalové chuligánství, bez kamer, bez kripa, mobilních telefonů, soc.sítí...Vše na osobní domluvě, nebo přes letáky. Praha byla naše hřiště a bojiště zároveň.

Zůstaňme ještě chvíli v osmdesátých a devadesátých letech. Tehdy Veteráni byli na začátku své kariéry. Kolik měli v těch dobách členů a kolik z nich zůstalo dodnes?
V 80. letech jsme byli jedna banda ACS. Prvních Pirates bylo cca 15ks na začátku 90. let. V současné době VP zastřešují cca 70 hools z 80. a 90. let minulého století.

V jakých číslech se VP objevují na Letné, popř. na výjezdech v Česku? Přece jen počty budou asi jiné na Slavii, nebo v Ostravě oproti domácímu zápasu proti Jihlavě, nebo Budějovicím…
Není zápas Sparty, na kterém by VP nebyli. Aktivních, kteří jezdí  a chodí pravidelně je cca 15-20 lidí.

Když vzpomeneš na tehdejší dobu a chuligánské aktivity, nebyly výjimkou pásky, tyčky, řetězy, jak hodnotíš dobu z tohoto hlediska?
Byli jsme mladí a neklidní, střety bývaly spontánní a bojovalo se vším, co bylo po ruce. Boj stadion na stadion, banda na bandu, ne na počty …

Můžeš nám přiblížit dnes už legendární řežbu proti Parmě?
Pěsti, pásky, obušky, koule a to vše před TV kamerami bez maskování, kukel apod…

Když vzpomenu na některé historické články z ostravského Bazalu, nejsou tam výjimkou ani takové čísla, jako 200 Sparťanů čekající na Chachary přímo na Hlavním nádraží. Jak se tehdy takové trestné výpravy bez dohledu policie uskutečňovaly? Představa několik stovek fanoušků čekající soupeře přímo na nádraží už je dnes naprosto scifi…
Je na co vzpomínat !!!

Postupem času do Česka přišel spíše zahraniční styl chuligánství, tzv. domluvené bitky na počty. Jak Veteráni nahlíželi na tyto chuligánské novinky?
Zaplať pánbůh za každou bitku v současnosti. Současný trend respektujeme a sledujeme, my jsme však vždy a všude Old School :)

Účastnili se VP domluvených rvaček ?
Ano.

V posledních měsících mnoho fanoušků bavíte vtipnými videi na internetu. Jak vznikla myšlenka si výjezdy takto zábavně archivovat?
Jsme kreativní, čím starší tím blbější :)

Pozn. redakce - podívejte se na video z výjezdu na Slovan Bratislava:

Když sleduji vaše videa, tak žádné maskování obličejů, žádné kukly. Je v tom spíše kus exhibionismu, nebo spíše fakt, že stejně policajti znají už všechny?
O nás už vědí více jak 30 let, nám je to jedno.

Za ty roky a stovky výjezdů byly určitě chvíle příjemné, ale i ty nepříjemné. Který výjezd ti nejvíce utkvěl v paměti, a kdy byl moment, kdy sis říkal, tady to asi moc dobře nedopadne?
V součastnosti bychom nejvíce vyzdvihli výjezd na Slovan a každý výjezd na Bazaly.
Dále pak z historie např. LIVERPOOL, AIK, DORTMUND, AC MILÁN, CHELSEA, SILKEBORG, PARMA, BRÉMY, SALZBURG no a samozřejmě  Blšany :)

Když se podíváme do současnosti, jak se díváš obecně na českou fans scénu?
Dřív bývalo líp - A. C. A. B.

Ke kterým táborům cítite v Česku, popř. v zahraničí největší nenávist?
Slavia, Brno – Slovan......, Baník, Bohemka a Plzeň (to není město to je ves…z Plzeňáků se dnes dělají the best fanoušci, potřebovali by být tak desátí , aby jich chodilo zase 1300 a jezdilo 10+Pitralon :-)

V čem spočívá vaše propagace? Máte po Praze i nějaké graffiti a nálepky?
Firemní oblečení + multimédia a samozřejmě samolepky.

Jak vychází Veteráni s dalšími skupinami působícími na Letné?
Vážíme si všech, kteří bojují v současnosti za ACS na všech frontách. Tímto zdravíme naše kamarády z Falangy a Youth Firm.

Někteří Veteráni udržují stále přátelské kontakty s fanoušky z Košic. Jezdí VP podporovat i fanoušky z Košic na slovenské zápasy?
Košice byly a jsou jediné přátelské souznění Sparty!!! Více jak 20 let!

Jak to je na trase VP a Žižkov, dá se hovořit o družbě, nebo je to spise přátelství několika jedinců?
Jedná se pouze o jednotlivce, Viktorka Žižkov nám nevadí.

Když se podíváme na docela početné výjezdy Sparťanů po republice, musím zmínit jednu skutečnost, že spousta ostatních fanoušků naráží na to, že hodně výjezďáků tvoří fankluby z Čech a Moravy. Dokážeš hrubým odhadem říct, kolik procent Sparťanů na výjezdech je přímo z Prahy?
Asi 70%. Díky mnoha fanklubům Sparty je samozřejmě logické, že při zápasech Sparty na Moravě mají fanoušci Sparty z Moravy vždy početné zastoupení.

Veteráni se skládají pouze z členů z Prahy, nebo jsou mezi vámi i mimopražští fanatici? Přijímáte ještě mezi sebe nové fanoušky?
Každý kdo byl prokazatelně aktivní hools v 80. a z počátku 90. let může být Veteranos Pirates.

Zůstaňme však ještě chvíli v Česku. Absolvovali jste jako Veteráni výjezdy, nebo domácí zápasy repre? Jak se díváš na reprezentační smír, který byl-nebyl…
Jako Veteranos se nezúčastňujeme zapasů repre, tzn.že nás nezajímá ani repre smír.

Sparťani patří taky k nejaktivnějším táborům, co se týče pyra vůbec. Na výjezdech Sparty končí pravidelně pyrotechnika na hřišti. Jste fanoušci bezpečného odpalování v ochozech, nebo spíše Balkan stylu, kdy lítají světlice z kotle na hřiště?
PYRO NENÍ ZLOČIN !!!!

Spousta Veteránů je dnes ženatých, má děti. Dá se to ještě pořád skloubit dohromady?
Ano dá …právě proto, že děti odrostly :-)

 

Chtěl bys ještě něco v závěru fanouškům vzkázat?
Choďte, fanděte, podporujte svůj klub na všech frontách.
Náš svět nikdy nezničíte !!!

 

P. S. Speciální poděkování pak patří dvěma členům VP do Prahy za skvělou spolupráci, dodání zajímavých materiálů z dávnějších časů, a v neposlední řadě také všem Veteránům za ochotu podílet se na tomto rozhovoru.

Autor: DD & TomášO

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hooligans.info je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Zbrojovka Brno 7schod 11.11.2015, středa, 17:38 + 0 - 0
  Rozhovor se jasně že nemůže líbit všem, ale co bylo toto za rozhovor ?????? Otázky jako pro nějakou modern mediální mrdku (a prej stará škola) :) Otázka na pyro, jak tu už někdo podotknul, úplně zbytečná. Nic jsem se nedozvěděl. No taky ani nemusím, každej kdo může vědět, ví sám jak stará doba byla a jak chybí! Zdar "zvířata" :-D
 • AC Sparta Praha sippa 09.07.2015, čtvrtek, 15:34 + 0 - 0
  Ivan Halama zdraví veterány z pirates. moje tel: +420731287258
 • FC Baník Ostrava Mat1922 15.03.2015, neděle, 22:19 + 0 - 0
  Asi to leto 88 pro nej bylo uspesne v sexualnich dobrodruzstvich.Na Porte 88 pojebal Reznikovu segru a v srpnu asi nekdo ze spartanu taky neco privezl...a Zdenek tomu vyprasil kozich:))
 • AC Sparta Praha Veteranos Pirates 15.03.2015, neděle, 18:53 + 1 - 0
  Zdeněk81 Srpen 88 jste tu nějak zapoměli popsat: A co bys chtěl k tomu datu popsat:Je to asi 10let,co jsi Ty a Já napsali příspěvek do fotbal factory,a pokud se pamatuji,byly jsme víceméně ve shodě jak to bylo.To byl můj dá se říct jeden z nejlepších výjezdů.
 • Bohemians 1905 primitiv 02.03.2015, pondělí, 06:22 + 0 - 0
  Hroch chodí furt, občas i výjezdy))
 • FC Bohemians Praha B05 28.02.2015, sobota, 15:28 + 0 - 0
  Hroch občas zajde, ale je to hodný h(r)och:)
 • SK Slavia Praha Refresh 28.02.2015, sobota, 12:56 + 0 - 1
  Chuligáni většinou nebývají nejchytřejší
 • Zbrojovka Brno fcz 28.02.2015, sobota, 10:15 + 0 - 1
  ''Zaplať pánbůh za každou bitku v současnosti'' vrchol primitivismu..
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 27.02.2015, pátek, 15:59 + 0 - 0
  Čoudyho pozravujte
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 27.02.2015, pátek, 15:59 + 0 - 0
  Hrocha z Bohemky si taky dobře pamatuji.V 87 vlezl ještě z nějakým zvířetem kterému přezdívali Mamut k nám do kotle a totálně nažraný tam někoho napadli.Pak je ale musela ochránit policie před lynčem.Z Bohemky si pamatuji ještě Holase,ale to byl takovej vlezdoprdelka a moralista. Řezník z Baníku byl taky zvíře.Vzpomínám jak v 88 přijel v létě do Plzně na Portu s celou bandou,vzal sebou tehdy i svou mladší ségru a tu jsem mu vomrdal.S ním tu byli ještě Lemi,Květák ,Rachy a další zvířata.Těch vzpomínek je moc.
 • AC Sparta Praha veterán 27.02.2015, pátek, 10:36 + 0 - 0
  B05-myslím ale, že kromě Plzně, byl nejvíce milován Chachary, tam se láska k němu u některých lidí např. Řezníka blížila k lásce k vašemu Hrochovi, což byla svého času asi "nejpopulárnější" pražská osoba, co se FCB týkalo
 • FC Bohemians Praha B05 27.02.2015, pátek, 07:41 + 0 - 0
  :)) Čoudy, svého času hodně populární tvář. A jak byl "milován" v Plzni sem zažil na vlastní kůži:)
 • AC Sparta Praha veterán 26.02.2015, čtvrtek, 22:59 + 0 - 0
  ano žije, svým životem.,ten transparent s tou šibenicí, co jste tenkrát vytáhli v Plzni na hokeji se nenaplnil...:-), Bohužel Péťa Kořala již ne. Francovka hrdě nosí šálu Veteranos. Fero, vidíš na toho jsem úplně zapomněl, holt VSŽ. Zůstalo toho nepopsáno hooodně moc
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 26.02.2015, čtvrtek, 22:06 + 0 - 0
  Srpen 88 jste tu nějak zapoměli popsat :)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 26.02.2015, čtvrtek, 22:02 + 0 - 0
  Na Kořalu,Buríska,Sutnera.Alpu,Fera a další blázny :)Byla to jiná doba.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 26.02.2015, čtvrtek, 22:00 + 0 - 0
  Ten ještě žije?
 • AC Sparta Praha veterán 26.02.2015, čtvrtek, 20:34 + 0 - 0
  Zdeněk - a hlavně na Čoudyho viď? :-)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 26.02.2015, čtvrtek, 20:15 + 0 - 0
  Respekt!Rád na ty časy vzpomínám. To rejpnutí že jsme vesnice jste si mohli odpustit.
 • FC Spartak Trnava lupa 26.02.2015, čtvrtek, 19:56 + 0 - 0
  Tak ten clanek ze sparta forever je super , len by som ja trochu poopravil co je tam uvedene. Nekricalo sa vyrovnat a zabit ale vyrovnat a nabit. A to sa v TT kricalo tak do polovicky 90 rokov a hlavne vtedy ked sa prehravalo.
 • AC Sparta Praha Bára 26.02.2015, čtvrtek, 19:49 + 1 - 0
  zážitků bylo hodně například v Chebu v hospodě vlajky Baníku a den zavřený v policejní garáži ještě za bolševika a noční můrou byli ty návraty ze Slovenska které se občas trvali i tři dny ,moje nocování v Čadci když mě tam vykopnul osožák ,jízdy bez jízdenky po celé republice.....no byla to velká paráda :D
 • AC Sparta Praha veterán 26.02.2015, čtvrtek, 19:49 + 0 - 0
  :-)
 • AC Sparta Praha Bára 26.02.2015, čtvrtek, 19:43 + 0 - 0
  svatá pravda veteráne
 • AC Sparta Praha patolog 26.02.2015, čtvrtek, 17:00 + 0 - 0
  mega
 • Slezský FC Opava carcass 26.02.2015, čtvrtek, 16:17 + 0 - 0
  http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2383
 • Slezský FC Opava carcass 26.02.2015, čtvrtek, 14:57 + 0 - 0
  http://historie.fkhvezdacheb.cz/
 • Slezský FC Opava carcass 26.02.2015, čtvrtek, 14:56 + 0 - 0
  tady je zajímavý old school projekt o fotbalu v Chebu http://historie.fkhvezdacheb.cz/ docela respekt do 30 tisícového města s průměrnou návštěvností skoro 10 000, to je podobně krásný hardcore, který býval i na Kaučuku v 90. létech :-)
 • FC Baník Ostrava _Peter 26.02.2015, čtvrtek, 12:27 + 0 - 0
  Tu knihu doporučuji sepsat, bude to bestseller.
 • AC Sparta Praha Bára 26.02.2015, čtvrtek, 12:26 + 0 - 0
  Pokud je to tak tak respect tobě, to je bez debat tak to má být
 • bez klubu Rst 26.02.2015, čtvrtek, 11:59 + 0 - 0
  veterán: No vidíš, že to jde :). Díky za info, že bylo někdy v Praze tolik Chebu, jsem vůbec netušil. Myslím, že i pro některé Chebáky může tato informace být nová a přínosná...
 • HC Kometa Brno Paflus 26.02.2015, čtvrtek, 11:18 + 0 - 0
  Veterán: a to by právě bylo to zajímavý...no vůbec bych se nezlobil, pokud by někdo sepsal zážitky z "výjimečných" výjezdů a zápasů historie...
 • Bohemians 1905 primitiv 26.02.2015, čtvrtek, 10:36 + 0 - 0
  ale párkrát jsme vás prohnali co Báro)))
 • AC Sparta Praha veterán 26.02.2015, čtvrtek, 09:53 + 3 - 0
  každý výjezd v té době(od Chebu po Prešov) byl svým způsobem vyjímečný a neopakovatelný (např.Baník, léto 1983)a vlastně to samé platí i pro zápasy v Praze(nejen na ACS), kdy například popsání dne, kdy přijelo 6 tis fanoušků Chebu na Letnou a následná tyčkovaná na pláni, která měla za následek zákaz nošení vlajek na tyčích, by vydalo za celou kapitolu knihy. Těch 30 let zážitků ze scény se prostě popsat v jednom rozhovoru nedá.Bára mi to určitě potvrdí :-)
 • AC Sparta Praha Bára 26.02.2015, čtvrtek, 08:58 + 0 - 0
  Myslel jsem samozřejmě fanoušky Bohemians
 • AC Sparta Praha Bára 26.02.2015, čtvrtek, 08:56 + 0 - 0
  Je jasné ze se rozhovor nemůže líbit všem, Ja osobně se moc těším pokud fanoušci budou oslovení na jejich zážitky z detoxu a pododných zařízení
 • AC Sparta Praha HON 26.02.2015, čtvrtek, 02:40 + 0 - 0
  Pravda, trochu vic detailu o starych vyjezdech by neuskodilo. Myslim, ze by to bylo velmi zajimave pocteni :)
 • Bohemians 1905 primitiv 25.02.2015, středa, 21:08 + 1 - 1
  rozhovor vtipný ale určitě ne legenda... to bych jich člověk za ty léta nesměl číst tolik, vtipné jak někteří např. z baníku rovnou skočili šipku do sparťanské řiti... ano náš svět nikdy nezničíte a smrk sraltě! fuck you... bez vás není nenávisti :)
 • SK Slavia Praha Refresh 25.02.2015, středa, 19:45 + 1 - 0
  Taky my ten rozhovor přijde krátkej a téměř nic neříkající
 • bez klubu Rst 25.02.2015, středa, 19:38 + 6 - 0
  Jak jsem se na tenhle rozhovor (jakmile jsem zjistil, že je) těšil, tak to je, promiňte, převeliké zklamání. Prostě z tohodle rozhovoru šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. V komentářích, resp. diskuzi je cítit jakýsi RESPEKT, čemuž se vůbec není co divit. No ale co si mám myslet, když se dotazující zeptá na to, kde dotazovanému bylo nejhůř a ten mu začne vyjmenovávat destinace, kde byl posledních 5 let... :( . A otázka na pyro (chyba dotazujícího se) u podobných rozhovorů je už tak trapná a nadbytečná, že ....... Já třeba osobně bych se zeptal - v současnosti přijelo na přátelák xy trnavských sympatizantů do Prahy, můžeš říct, kolik jich jezdilo na Opálka (gólman Trnavy) v osmdesátých letech na ligu? Nebo kolik do Prahy jezdilo slovanistů? Jasně, chápu, určité věci se říkají jen u stolu v hospodě, přesto bych čekal tento rozhovor asi 100x zábavnější... Chlapům z Veteranos Pirates obrovský RESPECT a pozdravujte ode mě toho, co vyvěsil v 92. (jaro) vlajku v Lisabonu :))) p.s. z otázek stran 80. let bych opravdu čekal historky 1ooox lepší než od Hrabala či Šejkspíra, sorry no, a s tím dotazem na pyro, tyy vole co jako? Snad nečekáte, že vám dotazovyný řekne ,,pyro na fotbal nepatří, odrazuje to rodiny s dětmi" vole :))))))
 • AC Sparta Praha UsamaBinPervitin 25.02.2015, středa, 19:18 + 0 - 0
  to prohlaseni byla pekna sracka. PB jsou urcite nejaktivnejsi hools skupinou poslednich let. Tak nechapu, kdo se od nich distancuje "kolektiv sparta hooligans"? Oni jsou sparta hooligans.
 • FC Baník Ostrava Rocco 25.02.2015, středa, 15:48 + 0 - 0
  zbarda: jasně chápu, no zajímal mě názor na to vše, jak na polsko tak i na pb
 • Slezský FC Opava s77 25.02.2015, středa, 15:12 + 0 - 0
  Velký respekt těmhle oldschool fanatikům, ale je to asi jeden z mála rozhovorů, kde jsou otázky delší než odpovědi :) prostě myslím, že některé věci mohli kluci přiblížit víc, než psaním hesel A.C.A.B. a Pyro není zločin apod. Ale přesto, je dobré vidět, že pro někoho je fandění vášeň na celý život, ne jen epizodka na dvě sezony. Jsem rád, že i u nás je docela dobrá grupa podobně smýšlejících.
 • SK Sigma Olomouc Donald 25.02.2015, středa, 14:06 + 0 - 0
  Pěkně napsáno!
 • AC Sparta Praha acs1893 25.02.2015, středa, 11:39 + 0 - 0
  sou to borci, většina lidí v jejich věku brblá max někdě na hlavní a tyhle fůrt jezděj dělat stupidity :)
 • FC Baník Ostrava Hammass 25.02.2015, středa, 01:23 + 1 - 0
  podle mě máte jednu z nej kolekcí oblečení co jsem zatím od jakékoliv skupiny viděl!
 • AC Sparta Praha zbarda 25.02.2015, středa, 00:26 + 0 - 0
  Rocco: v Polsku bylo pár jedinců se bít, co vím. Myslím, že z PB. Proto nechtějí, aby nevystupovali pod jménem Sparta hooligans. Rozhovor je výbornej a s klukama velká sranda.
 • FC Baník Ostrava Rocco 24.02.2015, úterý, 23:25 + 0 - 0
  čekal jsem i nějakou otazku ohledně polska když už bylo to vyjadření že sparta hooligans nema nic s polakama no v polsku to vypadá jinak
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 24.02.2015, úterý, 22:36 + 1 - 0
  Nejlepší z nejlepších. Je fajn, že se takhle o sobě Veteráni rozpovídali. Taky oceňuji toho, kdo to celý sepsal a získal tak cenný historický fotky ke kouknutí pro ostatni zvědavy fanoušky, protože ono to asi neni zaležitost na hodinu, takže ja to hodnotim jako velkou parádu!!!
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 24.02.2015, úterý, 22:29 + 0 - 0
  Dobrej rozhovor. Jen více takových
 • AC Sparta Praha Bára 24.02.2015, úterý, 21:57 + 0 - 0
  jinak k rozhovoru...je to povedené a jsem moc rád že jsem mohl přispět k zrodu .
 • AC Sparta Praha Bára 24.02.2015, úterý, 21:55 + 0 - 0
  žádný problém nikdy neexistoval ,o žádném problému nevím ,takže vztah naprosto normální
 • bez klubu Velicenstvo 24.02.2015, úterý, 21:47 + 0 - 0
  Určitě dobrý rozhovor, víc takových. Jen škoda, že nepadla otázka která se v současnosti vyloženě nabízí a to vztah VP a PB. Kdyby někdo dokázal zodpovědět v komentech ??? Určitě zajímavé téma
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 24.02.2015, úterý, 21:37 + 2 - 1
  Paráda. Cítím z toho tu nespoutanost. Tu nostalgii. Pánové, máte můj obdiv. Fantastický rozhovor. Díky jak těm Veteránům, tak i tomu člověku, co tohle celé vytvořil .
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 24.02.2015, úterý, 21:35 + 0 - 0
  Big up dekujeme za pozdraveni :D ale v cizim meste a u pivka pozdraveni je stejne nejlepsi :)
 • bez klubu Racionálně uvažující 24.02.2015, úterý, 21:24 + 1 - 0
  Co dodat? Budu stručný. Nejlepší rozhovor, co jsem tady kdy četl !!!
clbannerVidea

Bad Blue Boys protestují proti Mamičům


další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb


Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět! 31.08.2020

Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět!


Tour de Hodolany 1912 slaví čtvrté výročí 06.04.2020

Tour de Hodolany 1912 slaví čtvrté výročí

více na www.groundhopping.cz>
Komentáře
19.01.2022, středa, 20:00 - Sowl
Brno patří do první ligy. Leto...
11.01.2022, úterý, 12:55 - Sowl
Hrůza...
15.12.2021, středa, 06:35 - Fafrnek
Malmo sou zidi?
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace