registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Tragédi z DK LFA vybrali na pokutách při dnešním zasedání 460.000 Kč. Nejvíce za derby pražských S, kde diváci viděli 3 střely na branku a to nejzajímavější se dělo v hledišti...

čtvrtek, 14.03.2024 - přejít do komentářů
/titleImg/tragedi-z-dk-lfa-vybrali-na-pokutach-pri-dnesnim-zasedani-460000-kc-nejvice-za-derby-prazskych-s-kde-divaci-videli-3-strely-na-branku-a-to-nejzajimavejsi-se-delo-v-hledisti/4/10259.jpg?width=570

Nenažranci z LFA opět trestali. Nejvíce vybrali na nudném pražském derby mezi Spartou a Slavií, ve kterém diváci viděli celkem 3 střely na branku, a kde se to jediné zajímavé dělo v hledišti a fanoušci zachraňovali čest české kopané. S tím se však neztotožňuje DK LFA a toto utkání osolila celkovou pokutou 160.000 Kč.

POKUTY UDĚLENÉ DK LFA NA DNEŠNÍM ZASEDÁNÍ

Disciplinární komise potrestala klub AC Sparta Praha za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky vedoucí k opakovanému přerušení utkání, nevhodné pokřiky fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu) v utkání 23. kola F:L proti SK Slavia Praha pokutou ve výši 120 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za nesportovní chování fanoušků (nevhodné pokřiky fanoušků a použití pyrotechniky vedoucí k přerušení utkání) v utkání 23. kola F:L proti AC Sparta Praha pokutou ve výši 40 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub FC Zlín za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky a rasistické pokřiky na adresu hráče hostů) v utkání 23. kola F:L proti FC Baník Ostrava pokutou ve výši 80 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub FC Baník Ostrava za nesportovní chování fanoušků (nevhodné pokřiky, použití pyrotechniky, výtržnosti fanoušků a poškození zařízení stadionu) v utkání 23. kola F:L proti FC Zlín pokutou ve výši 50 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub SK Dynamo České Budějovice za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky, nevhodné projevy a výtržnosti fanoušků) v utkání 23. kola F:L proti FK Mladá Boleslav pokutou ve výši 20 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky, nevhodné pokřiky fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu) v utkání čtvrtfinále MOL Cupu proti AC Sparta Praha pokutou ve výši 100 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub AC Sparta Praha za nesportovní chování fanoušků (nevhodné pokřiky fanoušků a použití pyrotechniky) v utkání čtvrtfinále MOL Cupu proti SK Slavia Praha pokutou ve výši 50 tisíc korun.

Autor: redakce

clbannerVidea

Bad Blue Boys protestují proti Mamičům


další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou na Millwall aneb když vás chorál 15.02.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou na Millwall aneb když vás chorál "No one likes us", posléze (možná až otravně) provází až do příletu domů...


Návštěva 3. ligy v německém Zwickau. 21.01.2023

Návštěva 3. ligy v německém Zwickau.


Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou! 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou!

více na www.groundhopping.cz>
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace