registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Pardubice slaví postup - Z divize až do ligy!

Foto report pondělí, 13.07.2020 - přejít do komentářů
Slavilo se! Pardubice si po 51 letech zahrají nejvyšší fotbalovou soutěž...
/titleImg/pardubice-slavi-postup-z-divize-az-do-ligy/4/9470.jpg?width=570

Pardubice si s předstihem zajistily postup do nejvyšší fotbalové soutěže, když o víkendu v domácím prostředí porazily FC Slavoj Vyšehrad 4:1 a po 51 letech se do Pardubic vrací nejvyšší fotbalová soutěž. 

Pohled Ultras Pardubice - Z DIVIZE DO LIGY!

Na tuhle sezónu a tenhle konkrétní zápas budeme dlouho vzpomínat. Už od ranních hodin se scházíme v knajpě a netrpělivě vyhlížíme večer! Jsme na stadionu dřív a vítáme hráče, kteří míří do kabin na naší milované VINICI!

Třicet minut před zápasem věsíme vlajky a ladíme hlasivky na bitvu o TITUL. Ačkoliv měla být dodržená kvóta 650 lidí, tak stadion byl úplně plný (až na sektor hostů) V kotli se schází přes 100 fanatiků, kteří od první minuty ženou naše borce kupředu. Na tento zápas jsme měli připravenou pouze pyrotechniku, kterou jsme si nechali na hřiště.

V 89. minutě přeskakujeme plot a čekáme na hvizd hlavního rozhodčího. Odpalujeme pyrotechniku a běžíme se radovat s hráči. Náš klub je opravdu unikátní v tom, jak je rodinný. S hráči chlastáme na hřišti, zpíváme chorály a opilecky diskutujeme.

Majitel klubu bere do ruky světlici a rozjíždí chorál „Nám se daří…“

Jedinou kaňkou na oslavách je ukradená (volně ležící) mávačka Spartou, která nás chtěla přivítat v lize. Jsme rádi, že se o takové nefotbalové město zajímají i takhle velké kluby.

PROHLÁŠENÍ:

Četli jsme desítky komentářů, kde se píše o tom, jak oživíme první ligu. Bohužel jsme v situaci, kdy nás čeká 32 výjezdů v příštím roce. Domácí zápasy nás čekají ve městě vzdálené přes 100km od Pardubic. Ještě ani nevíme, zda budou vypravené autobusy na domácí zápasy, bez kterých si to nedokážeme zatím představit.

Postup je jediné možné východisko, aby to nepoložilo klub a mohlo se začít rekonstruovat. Zároveň si uvědomujeme, jak moc to bude složité časově a finančně pro všechny fanoušky.Tenhle rok určitě oživením ligy nebudeme, jsme si toho vědomi. Přesto uděláme vše, abychom pomohli české scéně.

Splnil se nám sen! Náš klub je v LIGOVÝ!

Autor: Mara

FK Pardubice

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hooligans.info je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Andrewson 20.07.2020, pondělí, 09:50 + 0 - 0
  Postup si vybojovali, mají fanoušky. Nevyhovující stadion je něco, co neovlivní ani hráči, ani fanoušci. Snad budou po herní i fanouškovské stránce příjemným překvapením.
 • FK Pardubice Teslák 16.07.2020, čtvrtek, 19:57 + 0 - 0
  Tak dokonce více :-) 30 zápasů + skupina o udržení/EL a případně baráž. :-) Tak to jsme na tom ještě hůř, než jsem si myslel.
 • AC Sparta Praha MP11 16.07.2020, čtvrtek, 19:39 + 0 - 0
  32 výjezdů? Něco mi uniklo? 30 zápasů + 5 zápasů nadstavby = 35. Nebo si Pardubice věří na skupinu o EL?
 • FK Pardubice Teslák 16.07.2020, čtvrtek, 18:43 + 0 - 0
  Přestavba stadionu má trvat 20 měsícu, přičemž by se prý mohlo po roce hrát s rozestavěným stadion (jako to měla Plzeň) My jsme rádi za samotný postup a perfektní sezónu. Nemyslete si, taky nemáme radost z azylu a víme, že to české scéně nepřidá, ale to my moc neovlivníme. Na jednu stranu si říkám, že pokud sestoupí Příbram, tak budeme přínosem i bez domácího prostředí. Každopádně nás čeká 32 výjezdů a to by mělo problém odjet 80% táborů u nás. Letos prostě nebudeme žádným přínosem. Přesto se budeme snažit vyjet v co nejlepších počtech.
 • Zbrojovka Brno moravak77 16.07.2020, čtvrtek, 16:09 + 0 - 0
  ja bych jim sanci dal postup si vybojovali tak co a po fans strance aby jeste pardubky neprekvapily ale radci pardubky nez pribram uvidime co ukaze baraz ale za me 2 nahoru 2 dolu a zadne debaty
 • FC Baník Ostrava Kyby 16.07.2020, čtvrtek, 13:51 + 0 - 0
  BAJKONUR: Tak ten nápad se stadionem bez hostů už nikde nezmiňuj, ať se toho někdo náhodou nechytne!!! To už by byla ta úúúúpně největší pičovina...jinak se ale asi shodnem, že to je celé na kokot, a to podotýkám, že jsou mi P-ce celkem blízké, ale za takové situace bych se bez nich v lize radši oběšel.
 • Zbrojovka Brno Cenda 16.07.2020, čtvrtek, 12:15 + 0 - 0
  Jak jsem již uvedl rád bych se mýlil v mém vyjádření. Však Pardubice mají kurevskou výhodu pro všechny výjezďáky. Město na hlavním vlakovém koridoru takže super dostupnost pro hostující fans. Ale jak psal Bajkonur Hradec je zdárným příkladem jak se může protáhnout stavba stadionu aniž by se koplo do zeme. My v Brně už máme maket a projektu na tolik stadionů a 20 let se nic neděje.Z toho by člověk zvracel co politici umí naslibovat pokud chtcou připustit ke krytu
 • FC Hradec Králové Bajkonur 16.07.2020, čtvrtek, 11:32 + 0 - 0
  V Pardubicích snad údajně existuje petice, která je proti stavbě nového fotbalového stadionu. Tak kdoví, jak to tam nakonec s výstavbou dopadne. Jeden odstrašující případ je už v Hradci, na stadioně se už 2 roky nic neděje. Je pro město velká škoda, že budou na zápasy dojíždět 120km. Návštěvnost bude mizivá. Lepší řešení by bylo nechat je hrát Pod Vinicí s omezenou diváckou kapacitou (1500),třeba i bez hostujících fanoušků, aby nemuseli řešit sektory. takhle z toho nikdo mít nic nebude.
 • FC Baník Ostrava St.V. 15.07.2020, středa, 20:16 + 4 - 0
  Nám se to říká dobře,ale fandit klubu ve městě kde nebyla 50 roků liga,taky bych chtěl kurva hrát za jakoukoli cenu.
 • FC Baník Ostrava chachar007 15.07.2020, středa, 17:05 + 0 - 0
  Pardubáci fotbalovi jsou sympaticti narozdil od hokejovych. Ale proboha proč tam lezete do azylu ?!!! návštěvy 0..zadna euforie a zadne rozsireni kotle nabalením nových fans... tohle je sebevrazda..
 • SK Slavia Praha saiwer 15.07.2020, středa, 15:27 + 0 - 0
  K tomu vsemu je nutne pricist maximalni podporu mesta. A Pardubice pro nas neznale jsou jednoznacne hokejovym mestem. A nemyslim to jen fanouskovsky, spose z hlediska obsazeni politickych struktur. Aby se nakonec nestalo, ze hokej zacne hazet fotbalu klacky pod nohy.
 • SK Slavia Praha saiwer 15.07.2020, středa, 15:24 + 0 - 0
  Teslak: Myslenka zajimava, spise se ale obavam, ze zbozne prani. Muj nazor je take ten, ze postup bez zazemi nedava smysl a v konecnem dusledku si zapasy v azylu neuzijete ani vy fanousci. Jak dlouho ma trvat vystavba noveho stadionu? Tri roky? V idealni konstelaci?
 • FK Pardubice Teslák 15.07.2020, středa, 15:19 + 0 - 0
  Stačí si přečíst prohlášení výše. Letos přínosem nebudeme!Klub by spíše položilo, kdybychom nepostoupili. Pokud příští rok sestoupíme, budeme na tom lépe, než kdybychom to letos odmítli.
 • Slezský FC Opava misch 15.07.2020, středa, 14:09 + 0 - 0
  záleží na podpoře města, jestli ustojí nájem na cizím stadionu, nízký výtěžek ze vstupného atd. Podle mě je to hokejové město a tak to i zůstane. Návštěvy budou v azylu nízké.
 • Zbrojovka Brno Cenda 15.07.2020, středa, 12:27 + 1 - 0
  Ne že bych jim to přál, ale dopadnou možná ještě hůř jak Znojmo když jezdilo do Brna. A to Znojmo jenom rekonstruovalo stadion, ale v Pardubicích není ani co rekonstruovat musí se stavět od podlahy. V azylu to neuhrajou a za rok vycucaní z peněz se vrátí do II. ligy s rozestavěným stadecem a bez peněz půjdou ještě o patro níž. V ČR tohle prostě ustát nejde rád bych se mýlil. Možná tak v Praze kde mají víc stadeců poblíž a jsou tam prachy se dá odehrát sezona na jiným než domácím stadionu a u toho ještě něco stavět.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 14.07.2020, úterý, 21:23 + 0 - 0
  k.m: Na to v jakých podmínkách Jablonec funguje, tak si myslím, že na přepočet obyvatel, jsou na tom po fanouškovské mentalitě, lépe, než spousta týmů u nás. Pardubičtí pokud budou lítat v kuklach a o pár fotek dále jsou bez nich, budou nosit na každý zápas stejné hadry a boty, tak se po prvních pyrech po nich opravdu slehne zem a může tam být fanouškovský potenciál jaký chce.
 • bez klubu Cestovatel 14.07.2020, úterý, 09:46 + 0 - 0
  Pardubice jsou sportovní město, kde ačkoliv jasně dominuje hokej, tak i fotbal má myslím slušný potenciál. Ale musí postavit slušný stadion. Jedná se o město co má tuším přes 90000 obyvatel, takže potenciál dobrých návštěv tam je. Chce to udržet ligu ten rok v azylu, což bude dost těžké, a pak mohou být Pardubice přínosem pro ligu po všech stránkách. Rozhodně je odvaha, že to v azylu zkusí. Kdysi Varnsdorf, Čáslav a Sokolov se na to vykašlali. Čáslav aktuálně hraje divizi, Sokolov míří do ČFL a Varnsdorf taky. Týmy, co mohly být na výsluní v zemi, pomalu míří do háje. Tyhle šance jít výše by se měly využívat. V zahraničí po postupech skáčou skoro všichni když mají možnost, u nás to takhle pravidlem úplně není.
 • FC Baník Ostrava St.V. 14.07.2020, úterý, 08:05 + 0 - 0
  Takže po sportovní stránce co, řekneš hráčům sice jste vyhráli,ale máte smůlu? hrál jsi někdy nějakou soutěž?Na jeden rok by měli dostat šanci jako ostatní. Za rok stejně postaví hovno a bude to vyřešeno,pokud ano veřejně se omluvim.
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 14.07.2020, úterý, 08:00 + 0 - 0
  Za mě mají PCE potenciál. Co se tak dívám, mají určitě jinou mentalitu, než hokejoví fanclubáci v Pardubicích. Škoda, že není stadion. Dopadnou jak Opavaci, kteří jezdili do Brna.
 • bez klubu k.m 13.07.2020, pondělí, 21:40 + 0 - 1
  Pardubice zbytečný klub v lize - bez stadiónu bych je tam ani nepouštěl. Klub nemá žádné velké divácké zázemí a domací zápasy 100 km od města ?! To bude návštěvnost jako na Dukle .. Po fans stránce oživené ani omylem - jádro je tam nepočetné a až přijde série porážek (což se dá očekávat) půjde to dolů - já bych je přiřadil k táborům jako Jablonec či Karviná!
clbannerVidea

Bad Blue Boys protestují proti Mamičům


další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...


Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!


Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb

více na www.groundhopping.cz>
Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace