registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

BLOG: Pokleknout? My se nemáme za co omlouvat!

blog fanoušků čtvrtek, 15.10.2020 - přejít do komentářů
Neměli jsme žádné kolonie a ani nikoho neotročili. Nemáme se za co omlouvat!
/titleImg/blog-pokleknout-my-se-nemame-za-co-omlouvat/4/9612.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Nikdy by mě nenapadlo, že když v Americe nějaký pochybný policista zabije zfetovaného černocha, tak se jednou dočkám toho, že kvůli tomu budou muset pokleknout i čeští fotbalisté, tak jak tomu bylo včera v zápase ve Skotsku.

Pokud čekáte rasistický blog, tak vás zklamu. Je mi úplně ukradené, jestli je člověk černý, bílí, fialový nebo žlutý. V minulosti se na světě děly různé věci, které byly nespravedlivé. I na našem území bychom našli spoustu kontroverzních událostí, které se musely nějak urovnat/ututlat... Kdyby se někdo chtěl bavit nad otázkou vyhoštění německého obyvatelstva po 2. světové válce, tak bych měl rozhodně větší pochopení pro to, jestli některé německé rodiny nemají nárok na odškodnění, protože být Němec neznamená automatický být fašista.

Co se však týče otázky otroctví, tak nevidím jediný důvod, proč bychom se měli omlouvat a poklekat před bídou černochů v USA. Jestli si myslí, že by jim v Africe bylo lépe, klidně se tam můžou vrátit. Ale to je jiná diskuze... Každopádně na rozdíl od Britů jsme totiž nikoho nekolonizovali a neokrádali svou přítomností v jejich zemi. Nevysávali jsme žádné kolonie a ani jsme nikoho neotročili. Proto se my, Češi, nemáme za co omlouvat!

Úplně stejně zle mi je i z celé organizace UEFA. Ohání se tím, že politika na fotbal nepatří. Když však Angličané nastoupili do zápasu s vlčím mákem (připomínka dne veteránů, kteří bojovali ve světových válkách), tak za to dostali trest a dokonce jim bylo vyhrožováno odpočtem bodů, ale poklekávání je v pořádku? Jaký je v tom rozdíl!? 

Před každým zápasem, který pořádá UEFA slýcháme, jak je rasismus špatný, že je potřeba s ním skoncovat! Ale podívejte se na přiloženou fotografii níže, abyste si udělali obrázek, jak tolerantní a multikulturní organizace ta slavná EUFA je. Počet černochů, ve vedení UEFA, byste spočítali na prstech jedné useknuté ruky... Z 19ti členů je tam maximálně jeden „čmoud“! Zameťte si před vlastním prahem! UEFA MAFIA!

Na fotografii výše Výkonný výbor UEFA

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hooligans.info je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Hagen 17.10.2020, sobota, 14:53 + 0 - 0
  Jinde než v kostele může pokleknout jen kurva při felaci! Tudíž tedy ano, jsou to kurvy!
 • bez klubu nejsem robot 17.10.2020, sobota, 11:04 + 0 - 0
  ...si říkám pořád-jak někdo může fandit"repre"?na prvním místě je klub!"repre"ať jde do p.i.č.e!
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 17.10.2020, sobota, 06:41 + 0 - 0
  U mě reprezentace skončila do doby dokut tam bude jediný hrč který poklekl.S článkem nejde nesouhlasit.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 17.10.2020, sobota, 00:00 + 0 - 0
  Co byste chtěli po těch lopatách nagelovanych? Kdyby si nějaký jejich idol, ala Ronaldo, nechal na čelo vytetovat kosočtverec, tak ho má půlka ligy do týdne taky. Hlavně se furt domlouvejte, jak je budete na repre strašně podporovat.
 • Bohemians 1905 BF05 16.10.2020, pátek, 12:17 + 0 - 0
  S článkem se nedá než souhlasit, my s otroctvím nemáme nic společného a koho chtějí odškodňovat a koho trestat. Dnešní generaci bílých, která otroctví povětšinou odsuzuje a odškodňovat dnešní generaci černých, která nikdy nebyla diskriminována. Navíc si myslím, že jde jen o podělanou záminku jak sestřelit Trumpa a dostat levičácký demokraty opět k moci. Ovšem obhajovat všechno to násilí, vraždění a rabování z řad BLM, to je fakt přes čáru. Toto prostě není o respektu, toto je prostě podělaná politická propaganda a naši reprezentanti se nad tím mají zamyslet, než začnou dělat zhovadilosti a ostudu celé zemi.
 • SK Slavia Praha Cepin 16.10.2020, pátek, 09:37 + 0 - 0
  Pokud někdo tvrdí, že jiná rasa se musí zvýhodňovat (pozitivně diskriminovat či jinak), tak o ní vlastně říká, že je to slabší rasa, a tudíž je to rasista :D
 • bez klubu Honza1990 16.10.2020, pátek, 09:20 + 2 - 0
  Jako autor blogu bych na to chtěl zareagovat. Samozřejmě to, že se nemáme za co omlouvat je bráno v celém kontextu ublíženosti černochů v USA. S tím respektem je to samozřejmě do jisté míry pravda, ale kampaň proti rasizmu už běží, tak proč to přiživovat ještě nějakým poklekáváním. Navíc je to spojené se smrtí pochybného černocha, na kterého poklekl pochybný policista. Na základě toho vznikly v USA „poklidné“ nepokoje plné rabování a následně policisté poklekli před černým obyvatelstvem, aby vyjádřili respekt, ale já v tom prostě vidím snahu se omluvit za kolegu. My tady žádné problémy s černým obyvatelstvem nemáme. My jsme si je nenatahali kvůli koloniím do země a nevím proč bychom měli poklekáváním ukazovat respekt a vměšovat se tak do problematiky v USA. Navíc respekt se musí ukazovat jinak něž nějakým poklekáváním. Je to jen laciné gesto. Mám kamaráda Roma, který je slušný, pracuje a je na vyšší úrovni než řada bílých obyvatel. Vyjadřuji mu respekt tím, jak se k němu chovám, protože si ten respekt zaslouží a naopak on ví, že většinou jeho „soukmenovců“ pohrdám a respekt jim nevyjadřuji, protože si to nezaslouží. A řeknu vám jednu věc. Někteří lidé, než ho poznali, tak se k němu chovali s předsudkem, ale když ho poznali blíž, tak zjistili, že to je dobrý člověk. Ale přesvědčil je v první řadě on sám a já to jen v případě potvrdil zastáním v diskuzi v momentě, když ten dotyčný sám řekl „Ty ale ten Daniel není špatný člověk“. V ten moment jsem přitakal a potvrdil to. Ale ten první krok musel udělat on, pokud bych pro něj jen bezvýznamně klečel a hlásal bych, že tím vyjadřuji respekt všem Romům, tak bych ty dotyčné jenom naštval a co víc, lhal bych tím vlastně sám sobě, protože respekt si každý musí zasloužit! Nepoklekl bych tak ani za všechny Čechy, natož pak jiné národnosti... Mějte pěkný den a víkend.
 • bez klubu Čokl 15.10.2020, čtvrtek, 21:08 + 0 - 0
  Včera mě naši tím pokleknutím ne naštvali, ale zklamali. O to víc mě to mrzí, když při prvním střetnutí v Olomouci si naši nekleknuli.
 • bez klubu Divák 15.10.2020, čtvrtek, 20:56 + 0 - 0
  Však já neříkám že to je správně :-)
 • bez klubu Wolf-ACS 15.10.2020, čtvrtek, 20:37 + 0 - 0
  Divák: Jakého respektu? policista zabil feťáka. Dote´d se neví kde je pravda, ale udělala se z toho přehlídka poklekávání. Je v tom symbolika a narážka na toho floyda a do tohoto by nás neměli zatahovat. Dění v USA je v tomto směru problematické, ale netahejme to do Evropy. Nebo se před každým zápasem začněme modlit za bělochy v JAR, kteří jsou každodenně vražděni a nikoho to nezajímá.Už jsem si zvykl na tu propagandu "Say no to racism" před každým zápasem LM e EL, tak proč tomu dělat vždy ještě druhé kolo? Ještě by se vždy mohl ve 30. minutě přerušit zápas a pak v 60. a na konci zas... Prostě sračka!
 • bez klubu Divák 15.10.2020, čtvrtek, 20:25 + 0 - 0
  Někdo na to reagoval s tím, že to není omluva, ale vyjádření respektu. Ale za mě je to prostě nesmyslný akt. Hlavně trvá moc dlouho. Když to bylo bezprostředně po tom co se to stalo, tak jsem to svým způsobem i dokázal pochopit. Jedno máme společné černý nebo bílý - ACAB :-D každopádně Evropané, kteří vyvraždili Indiány a ukradli jim půdu si to s černochama, které si tam natahali, musí vyřídit sami. Ať nás do toho netahají.
 • 1.FC Slovácko riedlss 15.10.2020, čtvrtek, 19:50 + 0 - 0
  Přidávám se k tomu, že z naší strany opravdu není důvod. A z nějaké solidarity? Proč?! Přenášejí na nás problémy ostatních. Ať si udělají pořádek u sebe. Sorry za upřímnost, ale absolutně necítím žádnou vinu a duvod toto podporovat!
 • HC Zubr Přerov Přerovák88 15.10.2020, čtvrtek, 19:34 + 0 - 0
  Je to trapas. Alespoň Lvíčata si ve Skotsku zachovali hrdost a při pokleku Skotů stáli.
 • FC Baník Ostrava Kyby 15.10.2020, čtvrtek, 19:27 + 0 - 0
  Podepisuji v plném rozsahu, včera večer jsem se styděl za naši repre hned na začátku!!! Mě snad nikdo za rasistu označovat nebude :-)
clbannerVidea

Bad Blue Boys protestují proti Mamičům


další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět! 31.08.2020

Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět!


Tour de Hodolany 1912 slaví čtvrté výročí 06.04.2020

Tour de Hodolany 1912 slaví čtvrté výročí


Blog fanoušků: Ferencváros Budapešť – Debrecín 23.03.2020

Blog fanoušků: Ferencváros Budapešť – Debrecín

více na www.groundhopping.cz>
Komentáře
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
23.11.2021, úterý, 09:21 - Divák
V Teplicích je to fakt zabité....
22.11.2021, pondělí, 21:54 - Přerovák88
Super zápas se vším všudy. Oba...
22.11.2021, pondělí, 21:43 - k.m
10x vyfotit prázdné tribuny ??
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace